fbpx

Personalizowane metki z ekoskóry

Wszystkie materiały wykorzystywane do produkcji naszych metek sprowadzamy od włoskiego producenta. Charakteryzują się one wysoką jakością, różnorodnością tekstur oraz kolorów, dzięki temu spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W produkcji korzystamy z przodujących na rynku maszyn, gwarantujących najwyższy standard wykonania. Wszystkie nasze metki są odporne na wielokrotne pranie.

Jak złożyć zamówienie?

W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt mailowy. Treść wiadomości powinna zawierać wymiary, nakład oraz wybrany z naszego katalogu rodzaj metek, którymi są Państwo zainteresowani. Wycena wykonywana jest na podstawie powyższych informacji. Do wykonania zamówienia wymagany jest logotyp w formacie wektorowym (np. PDF, CDR, SVG) Minimalny nakład produkcyjny to 100 sztuk z jednego wzoru oraz koloru metki. Czas realizacji jest uzależniony od dostępności materiału w naszym magazynie. Czas oczekiwania w przypadku materiałów dostępnych od ręki to zazwyczaj ok. 5-7 dni roboczych, natomiast metki z chwilowo niedostępnych materiałów wykonujemy w przeciągu od 10 do 14 dni roboczych.

Co w sytuacji, kiedy nie mam gotowego logotypu?

W takim przypadku wykonujemy logo według indywidualnych potrzeb klienta. Koszt takiej usługi wynosi 300 zł netto. Kwota zawiera logotyp w formacie wektorowym z możliwością naniesienia poprawek maksymalnie 2 razy. Logotyp oraz jego dokumentacja jest w pełni przekazywana osobie kupującej do użytku własnego.

 

Metki Basic Premium OKLADKA | KinexDesign.pl

01

Metki Basic Premium

Ten typ metek jest naszym bestsellerem. Najczęściej wymienianą przez klientów zaletą jest ich uniwersalność, na którą składają się niezwykle szeroka gama kolorystyczna oraz obszerny wachlarz zastosowań. Ekoskóra Basic Premium o grubości 0,7 mm łatwo się przeszywa oraz charakteryzuje się gładką fakturą.

 

Kopia Projekt bez nazwy | KinexDesign.pl

02

Metki Classic

Ten typ metek wykonujemy na materiale błyszczącym o gładkiej fakturze przypominającej naturalne lico skóry z drobnym tłoczeniem. Grubość metki to 0,75mm

Metki Smooth OKLADKA | KinexDesign.pl

03

Metki Smooth

Ten typ metek wykonujemy z matowego materiału o gładkiej fakturze z subtelnym wzorem. Metki są miękkie, a ich grubości to 0,75mm.

Projekt bez tytulu 1 | KinexDesign.pl

04

Metki Suede

Ten typ metek wykonujemy z zamszopodobnego materiału o przyjemnej w dotyku, delikatnej strukturze meszku. Grubość metki to 0,65mm.

Kopia Projekt bez nazwy 2 | KinexDesign.pl

05

Metki Shine

Ten typ metek cechuje satynowa, gładka faktura. Wykonujemy je z mieniącego się, miękkiego materiału. Grubość metki to 0,65mm.

Metki Pearl OKLADKA 1 | KinexDesign.pl

06

Metki Pearl

Ten typ metek wybierany jest przez wielu klientów ze względu na oryginalne mieniące się, perłowe wykończenie. Charakteryzuje się gładką fakturą oraz jest łatwy w przeszyciu. Grubość metki to 0,7 mm.

Kopia Projekt bez nazwy 3 | KinexDesign.pl

07 

Metki Snake

Ten typ metek charakteryzuje się tłoczoną fakturą imitującą gadzią łuskę. Tłoczenie jest drobne wyczuwalne pod paznokciem. Metki mają grubość 0,4mm, lecz są na tyle sztywne, że nie trzeba się martwić o ich wytrzymałość. Dobrze dopasowywują się do przedmiotu i są łatwe do przeszycia.

Kopia Projekt bez nazwy 6 | KinexDesign.pl

08

Metki Cork

Ten typ metek wykonujemy z materiału naturalnego pozyskiwanego z kory drzewa korkowego. Grubość materiału to 0,6mm

Kopia Projekt bez nazwy 5 | KinexDesign.pl

09 

Metki Reverse

Ten typ metek wykonujemy w dwóch wariantach kolorystycznych. Napis ma tłoczoną fakturę w kolorze srebrnym lub miedzianym, natomiast tło jest gładkie, czarne. Metki mają grubość 1 mm.

Kopia Projekt bez nazwy 4 | KinexDesign.pl

10 

Metki Royal

Ten typ metek wykonujemy z grubego materiału o fakturze naturalnego lica skóry. Metki mają grubość 1,5mm oraz są sztywne, lecz łatwe do wszycia.

Metki Double Pearl OKLADKA 1 | KinexDesign.pl

11

Metki Double Pearl

Metki Double Pearl wykonujemy z materiałów skóropodobnych włoskiego producenta. Metki z podwójnych materiałów klejone są do przeszycia wytrzymałym klejem. Grubość metek jest zależna od wybranego materiału: DP: 0.8 mm, B: 1.5 mm, P: 0.7 mm. Na wszywkach jest możliwość wycięcia wzoru oraz graweru. Znajdą zastosowanie jako metki do odzieży premium, akcesoriów dla dzieci, pasmanterii.

Metki Double Glitter OKLADKA | KinexDesign.pl

12

Metki Double Glitter

Metki Double Glitter wykonujemy z materiałów skóropodobnych i ozdobnych włoskiego producenta. Metki z podwójnych materiałów klejone są do przeszycia wytrzymałym klejem. Grubość metek jest zależna od wybranego materiału: DP: 0.8 mm, B: 1.5 mm, Glitter: 0.7 mm.

Metki Double Mirror OKLADKA 1 | KinexDesign.pl

13

Metki Double Mirror

Metki Double Mirror wykonujemy z materiałów skóropodobnych i ozdobnych włoskiego producenta. Metki z podwójnych materiałów klejone są do przeszycia wytrzymałym klejem. Grubość metek jest zależna od wybranego materiału: DP: 0.8 mm, B: 1.5 mm, Mirror: 0.8 mm. Na wszywkach jest możliwość wycięcia wzoru oraz graweru. Znajdą zastosowanie jako metki do odzieży premium, akcesoriów dla dzieci, odzieży dziecięcej i pasmanterii.

Metki Double Holo OKLADKA | KinexDesign.pl

14

Metki Double Holo

Metki Double Holo wykonujemy z materiałów skóropodobnych i ozdobnych włoskiego producenta. Metki z podwójnych materiałów klejone są do przeszycia wytrzymałym klejem. Grubość metek jest zależna od wybranego materiału: DP: 0.8 mm, B: 1.5 mm, Holo: 0.8mm. Na wszywkach jest możliwość wycięcia wzoru oraz graweru. Znajdą zastosowanie jako metki do odzieży premium, akcesoriów dla dzieci, odzieży dziecięcej i pasmanterii.

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z wszystkimi nowościami!

Dziękujemy! Od teraz na bieżąco będziemy informować Cię o wszystkich naszych nowościach :)